Akademia Dziennikarstwa Internetowego dla licealistów i studentów.

laptop1

Licealisto! Studencie! Interesujesz się dziennikarstwem i chcesz na co dzień korzystać z najnowszych możliwości internetu i multimediów? Projekt Akademia Dziennikarstwa Internetowego jest właśnie dla Ciebie! Prowadzą go wspólnie: portal studencki studente.pl oraz Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja”.

Najbliższe spotkania:

3 listopad – Michał Kuzborski, szef agencji interaktywnej Lama Media opowie o tworzeniu serwisów WWW.

Zajęcia odbędą się o godzinie 17 na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, ul. Krakowska 56-62. Dojazd autobusem linii 114 oraz tramwajami linii 3 i 74.

17 listopad – Michał Dusiński – prezes Xantus Studio , specjalista od efektów specjalnych

1 grudzień – Krzysztof Basel – zawodowy bloger, redaktor Fotoblogia.pl i Applemania.pl

Ważne: Wstęp wolny!

Dodatkowe informacje: http://akademia.studente.pl/

Akademia to jedyne we Wrocławiu otwarte warsztaty z dziennikarstwa internetowego, najszybciej obecnie rozwijającej się branży w mediach. Spotkania są otwarte i bezpłatne, skierowane do licealistów i studentów. W poprzednich latach uczestnicy ADI mieli okazję spotkać się m.in. z Wojciechem Cejrowskim, Piotrem Pytlakowskim z „Polityki”, Jolantą Krysowatą z PRW czy Jackiem Antczakiem z Polska „The Times”. Najbliższe warsztaty, to kolejne spotkania ze znanymi i lubianymi gośćmi, którzy mają dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia i pokazania.

Tego wpisu nie można komentować