Konkurs z hiszpańskiego!

Skończyłeś gimnazjum? Uczysz się hiszpańskiego? Chciałbyś pojechać do Malagi, Sewilli lub Barcelony? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, nie zwlekaj tylko weź udział w konkursie.

Szkoła językowa „Glossa” i sciaga.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie Dia a Dia. Nieważne na jakim poziomie zaawansowania są uczestnicy. Tematyka jest również dowolna. Praca może składać się z opisu kolejnych dni lub też wybranych dni tygodnia, miesiąca czy nawet roku. Głównym bohaterem pamiętnika może być autor, ale również osoba trzecia, także postać nierzeczywista.

Na zwycięzców czekają super nagrody – dwutygodniowy kurs hiszpańskiego w Maladze (Malaca Instituto), dwutygodniowy kurs w Sewilli (CLIC International House) i tygodniowy kurs w Barcelonie (International House Barcelona). Na pozostałych laureatów czekają książki i upominki.

Prace należy nadsyłać do 30 czerwca 2008. Wyniki ogłosimy w drugiej połowie lipca.

Mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników języka hiszpańskiego, którzy nie spełniają wymogów regulaminu np. ze względu na wiek. Po raz pierwszy równolegle z konkursem dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ogłaszamy całoroczny konkurs „Día a Día dla każdego” i do końca grudnia 2008r. czekamy na hiszpańskie pamiętniki, by najlepsze z nich nagrodzić książkami.

Więcej informacji znajdziecie na stronie

Tego wpisu nie można komentować