Działo się!

Wielkie Otrzęsiny Wrocławia i Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski przeszły już do historii. Za to mnóstwo niezapomnianych wspomnień, nawiązane znajomości i masa gadżetów pozostaną u imprezowiczów na lata!

Agencja Joytown dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w szalonych wędrówkach pomiędzy klubami Wrocławia i Poznania. Szczególne podziękowania dla studentów, którzy poświęcili na rzecz WOW poranne zajęcia w czwartek, a jeszcze większa dla tych, którzy ruszyli na nie prosto z imprezy!

Tegoroczna edycja przyćmiła wszystkie pozostałe, gdyż razem z nami w dwóch miastach bawiła się rekordowa liczba 22 000 studentów, w rekordowej ilości 51 klubów, a wszystko to odbyło się sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Świetną atmosferę imprezy dopełniała wyjątkowo wyrozumiała i współpracująca tego dnia (i nocy) pogoda.

WOW! Wielkie Otrzęsiny to nie tylko ogromna impreza, ale także masa atrakcji i konkursów! Ci, którzy nie brali w nich udziału, mają czego żałować. Pokazy gorących tancerek, impreza na dachu, sesje zdjęciowe czy energiczne koncerty przeszły już do legendy i będzie się je jeszcze długo wspominać. O trafności i sukcesie WOW! świadczą również fale roześmianych młodych osób z czerwonymi opaskami na rękach, których nie sposób było nie spotkać nocą w centrum miasta.

Podsumowując, śmiało można stwierdzić, iż tegoroczna szósta edycja Wielkich Otrzęsin Wrocławia i Wielkich Otrzęsin Wielkopolski minęła pod znakiem ‚NAJ’.

Czy rozmachem imprez dorównają Warszawa (12 X), Kraków (12 X) i Łódź (19 X)? Przekonamy się już niedługo, będzie się działo!

Tego wpisu nie można komentować