Kolejne nowości

Nastąpiły niewielkie zmiany w wyglądzie pojedyńczych tekstów. Stworzyliśmy dodatkowe , graficzne menu, ułatwiające dostęp do podstawowych funkcji, takich jak drukowanie pracy, komentowanie, dodanie do ulubionych.

Wprowadziliśmy także możliwość zmiany wielkości czcionki czytanego tekstu. Ustawienia te są zapamiętywane i widoczne w kolejnych odsłonach. Uruchomiliśmy także mechanizm wysłania linku do tekstu na wybrany przez użytkownika adres e-mail. Taka wiadomość można wysłana na dowolnhy adres e-mail np. do znajomych w przypadku polecenia ciekawego tekstu, który aktualnie jest czytamy.

W katalogu materiałów uruchomiliśmy możliwość dodania nowego materiału/tekstu/pracy bezpośrednio do przedmiotu, który aktualnie jest przeglądany. Dodatkowo przenieśliśmy do oddzielnej „chmurki” wszystkie elementy dotyczące dodawania materiałów oraz propozycji przedmiotów, przez co całość jest bardziej czytelniejsza.

W panelu użytkownika nastąpiło także kilka zmian:
– informacja „Kto odwiedził mój profil”
– pełne zarządzanie listą znajomych; od teraz aby dodać daną osobę do listy znajomych, druga strona musi zaakceptować naszą prośbę.
– ustawienia prywatności; wszystkie ustawienia dotyczące prywatności użytkownika zostały zgromadzone w jednym miejscu.

Tego wpisu nie można komentować