Masz pomysł na biznes?

Studenckie Forum Business Centre Club i sciaga.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości”. Konkurs skierowany jest do wszystkich kreatywnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy mają pomysł na własny biznes.

Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości będą przebiegały w IV etapach. W trakcie pierwszego liczyć się będzie pomysł i kreatywność, bowiem zadaniem uczestników będzie przygotowanie business planu i założenie wirtualnej firmy w Internecie. Wszystkie pomysły zostaną ocenione i z każdego województwa 10 najlepszych zakwalifikuje się do II etapu, w którym zespoły będą rozwiązywać różnego rodzaju zadania i problemy z zakresu działań biznesowych. Pomysłodawcy najciekawszego i najpraktyczniejszego rozwiązania, wezmą udział już w III, ogólnopolskim, etapie konkursu. Jego uczestnicy spotkają się bezpośrednio w Warszawie i podobnie jak podczas II etapu, będą rozwiązywać zadania z przedsiębiorczości. Analiza i rozwiązywanie studiów przypadków w bezpośredniej półfinałowej rywalizacji, wyłoni 3 najlepsze drużyny, które wezmą udział w ostatnim IV etapie Konkursu. Finałowe zadanie będzie polegać na przygotowaniu prezentacji rozwiązania zadania półfinałowego i wygłoszeniu jej przed Kapitułą Konkursu, która wyłoni zwycięzcę.

Jesteście gotowi na sukces? Nie czekajcie i udowodnijcie, że to wasz zespół ma największy potencjał menadżerski i zgarnijcie nagrody.
Rejestracja do 4 marca na stronie internetowej konkursu

Tego wpisu nie można komentować