MTV Klasa – gdzie byliśmy

klasa_mtv.gif

Wtorek, 30.01.: Studniówka w Zakopanem! Impreza odbyła się w szałasie. Uczniowie bawili się przy góralskich rytmach, które zapewniła prawdziwa góralska orkiestra! Jackassia i Michał degustować będą m.in. kwaśnicę…

Środa, 31.01. prywatne LO im Wańkowicza w Katowicach – uczniowie bawią się tu w stan wojenny! Pani dyrektor wezwała tu Michała na dywanik, ale była bardzo miła. W kuchni – pyszne jedzenie, pan kucharz serwował nam prawdziwe tradycyjne śląskie dania!

Czwartek, 01.02.: Liceum Plastyczne im. Kenara w Zakopanem. To świetna, atmosferyczna szkoła, którą kieruje trzech dyrektorów – każdy z innego pokolenia ;) Uczniowie zrobili ogromne wrażenie na naszej ekipie!

Wtorek, 6 lutego: 32 prywatne LO w Warszawie. Z kącikiem relaksu dla uczniów, przesympatyczną panią sklepikową oraz dzwonkiem w rytmie Pink Lloydów!

Środa, 7 lutego: I LO im. Limanowskiego w Warszawie. Spotkaliśmy tu bardzo sympatycznego pana dyrektora, który ma w gabinecie własną karykaturę! W dodatku nie wzywa na dywanik i pozostawia to zadanie wychowawcom. Pani od WF-u dostaje tu na meczach czerwone kartki!

Czwartek, 8 lutego: relacja ze studniówki III LO im. Gen. Sowińskiego w Warszawie. Impreza odbyła się w Hotelu Sobieski. W programie – poszukiwanie czerwonych podwiązk, najlepiej ubranego gościa i królowej balu! Dodatkowo – studniówkowe wspomnienia pani dyrektor i jednej z wychowawczyń, testowanie potraw, gadka z DJem i kabaretem oraz zaproszona przez uczniów gwiazda – niespodzianka!
Program na kolejne dni niebawem … adios :D

Tego wpisu nie można komentować