Najlepszy sposób na sukces w młodym wieku?

Jeśli właśnie kończysz liceum i zastanawiasz się nad tym, jak najlepiej zaplanować okres studiów, koniecznie przeczytaj tę książkę. Jeśli się nad tym nie zastanawiasz – przeczytaj ją tym bardziej.

okladka„Sukces na studiach – niezawodny poradnik” to nowa pozycja na rynku, zupełnie inna, niż wszystkie. W przystępnej formie przekazuje czytelnikowi doświadczenia autora i ludzi, których spotkał w życiu, podporządkowane myśli przewodniej: „Ucz się na cudzych błędach”. To niepowtarzalna okazja, żeby jeszcze przed rozpoczęciem studiów sprawdzić, jakie błędy popełnili inni – i uniknąć ich, planując najbliższe pięć lat tak, żeby następnie robić to, o czym marzymy i osiągnąć w tym sukces. Jeśli jeszcze nie wiesz, co chcesz robić w życiu, nie martw się, autor również to przewidział.

Oczywiście ten poradnik nie jest gotową receptą na sukces – takie po prostu nie istnieją. Ale daje do ręki bardzo dobre narzędzia, żeby ten sukces wypracować. „Najlepszym sposobem na przewidywanie przyszłości jest jej tworzenie” – powtarza autor za Peterem Druckerem i robi wszystko, żeby w tym tworzeniu przyszłości pomóc. Proponuje konkretne rozwiązania, dopasowane do naszych czasów i realiów. Pokazuje korzyści płynące obecnie z globalizacji, informatyzacji i innych zjawisk, z których poprzednie pokolenia nie miały możliwości skorzystać.

Poradnik przeznaczony jest zarówno dla młodych osób, które właśnie zamierzają rozpocząć studia, jak i dla tych, które już studiują. Autor nie ukrywa jednak, że im wcześniej ktoś zdobędzie tą wiedzę, tym większa jest jego szansa na sukces na studiach oraz interesującą karierę już w młodym wieku. Dlatego książka ta jest szczególnie przydatna osobom, które właśnie zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać okres studiów w najlepszy możliwy sposób.

Wbrew temu, co można sobie wyobrazić, książka nie jest ciężką „cegłą”. Jej przeczytanie zajmuje jeden weekend, a przejrzysta struktura pozwala powracać do interesujących nas rozdziałów bez konieczności czytania książki od początku. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa WERWA.

Więcej szczegółów na stronie www.sukcesnastudiach.pl

Tego wpisu nie można komentować