Praca dla nauczycieli!

Poszukujemy nauczycieli oraz studentów ostatnich lat studiów, którzy nawiążą współpracę z serwisem Sciaga.pl. Wszystkie zainteresowane osoby powinny posiadać doświadczenie w poprawianiu oraz korygowaniu tekstów z zakresu gimnazjum oraz liceum. Potrzebujemy specjalistów z następujących przedmiotów:
język polski, angielski, niemiecki, historia, biologia, geografia.

Praca będzie polegać na zaznaczaniu błędnych fragmentów w tekstach, definiowanie rodzaju zaznaczonego błędu, komentowanie go na zasadzie – dlaczego jest błąd, jak go poprawić. Charakterystyka poprawy powinna być zbliżona do poprawy w liceum lub gimnazjum (w zależności od poziomu poprawianego materiału). Dodatkowo każdy tekst należy ocenić w skali od 1 do 6 oraz podsumować odpowiednim komentarzem.

Praca, która proponujemy będzie odpłatna – zasady wynagrodzenia będą ustalane indywidualnie. Każda wybrana przez nas osoba otrzyma dostęp do specjalnego panelu w którym wszystkie teksty będą poprawiane. Korektor powinien posiadać stały dostęp do Internetu, gdyż praca będzie wykonywana jest w trybie on-line.

Wyślij zgłoszenie

Tego wpisu nie można komentować