Role Models, czyli spotkanie z biznesem.

Role Models, czyli spotkanie sfery biznesu i tych, którym się w nim powiodło z młodymi osobami chcącymi założyć własną firmę, umożliwi poznanie środowiska przyjaznego rozwojowi przedsiębiorczości w regionie i Polsce. Zaproszeni zostali przedsiębiorcy, których firmy otrzymały dotacje. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem i udzielą cennych rad studentom myślącym o własnym biznesie. O swoich doświadczeniach w sferze biznesu opowiedzą:

Grzegorz Balewski – właściciel Studia Prób Muzycznych KOTŁOWNIA;

Tomasz Waller – założyciel firmy BioByte – rozwiązania informatyczne stosowane w jednostkach badawczo-rozwojowych oraz zakładach opieki zdrowotnej

Dominika Hofman – założycielka firmy Maturowo.pl.Impreza odbędzie się w klubie Archibar http://www.archibar.pl/ (ul. Dyrekcyjna 9, Katowice) 20 grudnia 2010 r., godz. 17.00 – 20.00.

Spotkanie jest adresowane do studentów, doktorantów i pracowników (zapraszamy także osoby spoza Uniwersytetu Śląskiego). Udział w imprezie jest bezpłatny! Po wystąpieniu przedsiębiorców zapraszamy wszystkich uczestników na poczęstunek.

Zgłoszenia można kierować na nasz adres email [email protected] (w tytule maila prosimy napisać „Role Models, imię i nazwisko”) lub telefonicznie: 32 359 22 15.

Tego wpisu nie można komentować