STUDENCI NA START – nadchodzi WOW! 2010!

wow

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, szykuje się gigantyczne rozpoczęcie roku akademickiego w klubowym wydaniu. To parkiety 65 najlepszych klubów w Polsce, a nie uczelniane aule, zainaugurują z wielkim rozmachem studiowanie we Wrocławiu (środa 6 X), Poznaniu (czwartek 7 X) i Warszawie (środa 13 X). W Wielkich Otrzęsinach zintegruje się łącznie ponad 30 000 studentów!

Uwaga:
W związku
z ogłoszoną dziś żałobą w województwie mazowieckim, ogłoszoną po tragicznym wypadku autokaru, WOW! Wielkie Otrzęsiny Warszawy zostają przesunięte na przyszły tydzień. Impreza odbędzie się w środę, 20 września.

Jak na jubileusz przystało będzie to najhuczniejsza edycja Otrzęsin. Jak co roku, jeden bilet zamieniany przy wejściu na opaskę otworzy drzwi do zabawy w największych klubach danego miasta, biorących udział w wydarzeniu. Tym samym szykuje się gigantyczna integracja nowych studentek i studentów wszystkich uczelni w danym mieście, którzy skosztują radosnej strony studiowania – luźna atmosfera, świetni ludzie, całonocna zabawa…

Największa klubowa impreza w Polsce to także mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Atmosferę podgrzewać będą pokazy różnych stylów tańca i sztuk walki, dreszczyk emocji wniosą prezentacje iluzjonistyczne, fireshow, zaklinanie węży. Każdy zaś, kto marzył o niesamowitej przygodzie w Las Vegas, będzie mógł spróbować swoich sił w specjalnie przygotowanych kasynach.

Niewątpliwą atrakcją WOW!2010 będą koncerty na żywo. Na scenach zagrają m.in. Habakuk (Wrocław) i Ten Typ Mes (Warszawa). Do zabawy porwą sety uznanych didżejów, m.in. Dj Kostek, Dj Matush, Dj W, Dj Neevald, którzy rozkręcać będą imprezy w różnych klimatach tanecznych – od muzyki elektronicznej i technicznej, przez czarne brzmienia, na rocku i latino kończąc.

WOW! uzyskało już status eventu kultowego, szeroko omawianego na uczelniach i forach internetowych nie tylko przez „pierwszaków”. Wydarzenia, na które studenci czekają z niecierpliwością i które na stałe już wpisało się w kalendarz imprez nie do odpuszczenia. Mówi się, że kto nie zaliczy WOW!, nie może się nazywać studentem – przynajmniej w imprezowym znaczeniu tego tytułu…

Organizatorem WOW!2010 Wielkich Otrzęsin jest Agencja Joytown. Bilety w przedsprzedaży dostępne są w akademikach, na uczelniach (Wrocław, Poznań, Warszawa) oraz placówkach sieci TicketOnline (m.in. EMPiK).

Wszystkie szczegóły na temat imprez można znaleźć na stronach www.wielkieotrzesiny.pl i www.facebook.com/wielkieotrzesiny.

Tego wpisu nie można komentować