Szukasz praktyki? Wyślij do nas zgłoszenie.

Masz trudności ze znalezieniem pracy lub obawiasz się, że brak doświadczenia stanowi poważną przeszkodę na drodze Twojej kariery? Lubisz internet? Chciałbyś / chciałabyś pracować w nowoczesnej firmie? Jeśli studiujesz i szukasz miejsca, gdzie możesz odbyć praktyki, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. U nas nie tylko odbędziesz studencką praktykę, ale także zdobędziesz doświadczenie i wiele nowych umiejętności. Zaczynamy nabór na miesięczne praktyki w największym serwisie edukacyjnym w Polsce www.ściąga.pl

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w redagowaniu i korekcie tekstów o tematyce edukacyjnej. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zgłoś się do nas już dziś – zapraszamy na praktyki w redakcji serwisów edukacyjnych. Jeśli mieszkasz na drugim krańcu Polski, to nic straconego. Praktyki studenckie możesz odbyć u nas online i uzyskać stosowne zaświadczenie dla swojej uczelni. Zdalny charakter praktyk pozwala na dużą elastyczność godzin pracy. Czas trwania praktyk wynosi 1 miesiąc.

Szukamy studentów i uczniów szkół policealnych, studiujących i uczących się na kierunkach związanych z przedmiotami: języki polski, historia, fizyka, chemia, geografia, język angielski, biologia i WOS.

Praktyka jest bezpłatna z możliwością otrzymania premii za dobre wyniki. Dla najlepszych po odbyciu praktyk przewidujemy możliwość zatrudnienia!

Wymagania: komputer z dostępem do internetu, umiejętność redagowania tekstów, łatwość w posługiwaniu się językiem pisanym, status studenta I, II lub III roku na kierunku związanym z jednym z w.w. przedmiotów, dyspozycyjność, umiejętność organizacji czasu pracy.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: [email protected] / czekamy na nie do połowy marca 2011r.

Tego wpisu nie można komentować