Ulubione

Przygotowaliśmy dla Was ciekawe narzędzie – ulubione prace.

Będąc zalogowanym, przeglądając materiały można je dodać do osobistej listy ulubionych. Wystarczy skorzystać z opcji zlokalizowanej po prawej stronie „dodaj do ulubionych”. Jeżeli gwiazka obok napisu jest szara, oznacza to, że praca nie jest w ulubionych lub użytkownik nie jest zalogowany.

fav1.gif

Gdy dodasz pracę do ulubionych gwiazdka zmieni kolor. Zostaniesz o tym dodatkowo poinformowany komunikatem tekstowym. Wiadomość będzie zawierać także link do miejsca w którym Twoje ulubione prace są przechowywane.

fav2.gif

Lista ulubionych przechowywana jest w panelu użytkownika (moje konto -> zakladka prace -> ulubione). Pamietaj – opcja dostępna jest tylko da zalogowanych użytkowników serwisu. Wszystkie dodane wczesniej prace po dodaniu znajdą się w katalogu głównym. Przygotowaliśmy możliwość tworzenia nieograniczonej liczby katalogów (folderów), które ułatwią zarządzanie plikami i ich odpowiednia segregacje.
Na przykład
W piątek mam sprawdzian z Języka polskiego. Klasówka będzie dotyczyć lektury, która została zadana jakiś czas temu – przykładowo Antygona. Przeglądając baze trafiam na interesujące mnie teksty z tego zakresu. Dodaje do ulubionych. Tworze folder „Klasówka z polskiego (piątek 13-tego).

fav4.gif

Zaznaczam wczesniej dodane pliki, pojawia się okno „przenieś do”. Wybieram wczesniej stworzony folder, przenosze wszystkie zaznaczone pliki.

fav5.gif

W każdej chwili moge zajrzeć do ulubionych.

A teraz niespodzianka. Za klika dni uruchomimy wersje na urządzenia mobilne (sciaga.mini). Strona przystosowana jest do większości telefonów komórkowych oraz urządzeń przenośnych. Za jej pomocą będziecie mieli możliwość przeszukania całej bazy prac oraz dostęp do ulubionych, zdefiniowanych wczesniej na stronie, bez pamiętania adresów do prac, ich numerów itp itd. Wszystko szybko i pod ręką :)

Aktualizacja
Wersja na komórki już jest – zobacz

fav6.gif

Tego wpisu nie można komentować