Uwaga Maturzyści 2007!

okladka_MAT_07_08.jpgNakładem Wydawnictwa TELBIT już po raz trzynasty ukazała się nowa edycja popularnego informatora dla maturzystów. Książka dostępna jest w księgarniach, Empikach i salonach prasowych w całym kraju oraz w sprzedaży wysyłkowej na stronie wydawnictwa.

Od lat Informator o szkołach wyższych i policealnych jest niezastąpionym źródłem informacji dla maturzystów, kandydatów na uczelnie oraz wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą polskich szkół wyższych i policealnych.

XIII edycja informatora zawiera szczegółowe informacje dla kandydatów na uczelnie i do szkół policealnych w całym kraju – dotyczące rekrutacji na rok 2007/2008, przydatne zarówno dla osób z „nową”, jak i „starą” maturą. Publikacja zawiera szczegółowe zasady przyjęć na uczelnie, kierunki i specjalności, informacje o studiach zawodowych, magisterskich i uzupełniających; dziennych, wieczorowych i zaocznych, opis postępowania kwalifikacyjnego, limity miejsc, opłaty, adresy, telefony, indeksy i wiele innych przydatnych informacji.

Tego wpisu nie można komentować