Wielki Studencki Turniej Językowy

turniej.jpg

Rada Okręgowa Zrzeszenia Studentów Polskichw Warszawie i Sciaga.pl po raz pierwszy ma przyjemność zaprosić warszawskich studentów do udziału w Wielkim Studenckim Turnieju Językowym. Mogą wziąć w nim udział prawie wszyscy studenci stołecznych uczelni wyższych – regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.turniejjezykowy.zsp.pl. Turniej obejmie cztery następujące języki: angielski, niemiecki, francuski i hiszpański.

Konkurs jest objęty specjalnym patronatem Rektora SGGW Prof. dr hab. Tomasza Boreckiego oraz poszczególnych Ambasadorów w naszym kraju. Cały turniej został obięty merytoryczną opieką przez specjalistyczne szkoły językowe: Profi – Lingua, WienerSchule Sp. z o.o. Institut für deutsche Sprache, Centrum Języka Francuskiego Voilà, Akademia de la Lengua

Wielki Studencki Turniej Językowy to konkurs, który ma na celu wybór studentów warszawskich uczelni wyższych o najlepszej znajomości języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Konkurs składa się z dwóch etapów :

– etap pierwszy odbędzie się w dniach od 23.04. do 27.05.2007 – polega na wypełnieniu testu z wybranego języka (można brać udział równolegle w konkursie z języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego), który będzie dostępny w zakładce test on-line na stronie turnieju :www.turniejjezykowy.zsp.pl

– etap drugi składał się będzie z dwóch części : test pisemny oraz część ustna. Do testu pisemnego zakwalifikowane zostanie 50 najlepszych osób z danego języka, natomiast do etapu ustnego zakwalifikowana zostanie najlepsza 15 – stka.

Dla laureatów przewidziane są wartościowe nagrody. Wśród wszystkich uczestników Turnieju rozlosowane zostaną darmowe kursy językowe oraz inne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju. Niech zwycięży najlepszy!!!

Tego wpisu nie można komentować