WOW Poznań 2013!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski to największa impreza studencka tej jesieni. Jeden bilet zamieniony na specjalną opaskę stanie się kluczem do 16 partnerskich klubów w całym Poznaniu! 

W przedsprzedaży pojawiły się już bilety na wielki klubowy maraton, który startuje w środę 2 października. Wejściówki można dostać na uczelniach i w akademikach oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim (m. in. bileterie EMPiK). Pełną listę punktów przedsprzedaży znajdziecie na stronie WOW!

Podczas 8. edycji WOW! będzie się działo – na uczestników czeka nie tylko niezapomniana impreza do białego rana, ale także koncerty na żywo, mnóstwo atrakcji i nagród do zgarnięcia! Na klubowej scenie pojawią się między innymi DJ Kostek, Kuba Lib & Wiosna oraz Diana John. Imprezowicze będą mogli wziąć udział w Silent Disco, Ladies Night, Kicz Party, Karaoke, profesjonalnej sesji zdjęciowej czy zobaczyć widowiskowe pokazy tańca. W każdym klubie można liczyć na specjalne promocje barowe i niespodzianki konkursowe!

Już teraz można zgarnąć liczne nagrody od Organizatorów oraz darmowe wejściówki na imprezę. Na facebookowym profilu WOW! Wielkich Otrzęsin Wielkopolski oraz profilu WOW! Wielkie Otrzęsiny wystartował konkursowy cykl – codziennie aż do wielkiego klubowego maratonu można zdobyć nie tylko bilety, ale także bony na lekcje tańca czy zniżki na zimowe wyjazdy!

A to jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich imprezowiczów WOW! Otodojazd.pl, serwis wspólnych przejazdów, przygotował specjalną niespodziankę. Każdy, kto weźmie udział w konkursie Bon za apkę, lub pobierze aplikację mobilną na swojego smartphona, zaloguje się za pomocą Facebooka i wyśle zaproszenie do 20 znajomych, otrzyma BON NA BAR! Wirtualny voucher o wartości 8 zł można wykorzystać przy barze w jednym z 16 klubów biorących udział w WOW! Wielkich Otrzęsinach Wielkopolski. Wystarczy wziąć telefon na imprezę, pokazać komunikat hostessie Otodojazd.pl i odebrać prawdziwy bon. Zapraszaj znajomych, niech i oni skorzystają z darmowych bonów do wykorzystania w barach!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wielkopolski
2 października (środa)

1 BILET | 16 KLUBÓW | 12 000 STUDENTÓW

Dołącz do wydarzenia: WOW! 2013 – 8. edycja Wielkich Otrzęsin Wielkopolski

Więcej info: www.wielkieotrzesiny.pl/poznan

www.facebook.com/wow.poznan

Tego wpisu nie można komentować