WOW Warszawa 2013!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Warszawy to największa impreza studencka tej jesieni. Jeden bilet zamieniony na specjalną opaskę stanie się kluczem do 18 partnerskich klubów w całej Warszawie! 

W przedsprzedaży pojawiły się już bilety na wielki klubowy maraton, który startuje w środę 9 października. Wejściówki można dostać na uczelniach i w akademikach, w Metrze oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim (m. in. bileterie EMPiK). Pełną listę punktów przedsprzedaży znajdziecie na stronie WOW!

Podczas 8. edycji WOW! będzie się działo – na uczestników czeka nie tylko niezapomniana impreza do białego rana, ale także koncerty na żywo, mnóstwo atrakcji i nagród do zgarnięcia! Na klubowej scenie pojawią się między innymi Numer Raz & DJ Abdool, DJ Kevler & DJ Lone (UNIQUE Club – Sopot) vs DJ Amaletto & DJ Zaks (Opera Club – Warszawa) oraz DJ Macu (Wielkie Joł) & Tomasz Torres (Afromental). Imprezowicze będą mogli wziąć udział w Silent Disco, Speed Dating, Konfetti Party, Karaoke, Wyborach Miss WOW! 2013 czy zobaczyć widowiskowe pokazy tańca. W każdym klubie można liczyć na specjalne promocje barowe i niespodzianki konkursowe!

A to jeszcze nie wszystko! Dla wszystkich imprezowiczów WOW! Otodojazd.pl, serwis wspólnych przejazdów, przygotował specjalną niespodziankę. Każdy, kto weźmie udział w konkursie Bon za apkę, lub pobierze aplikację mobilną na swojego smartphona, zaloguje się za pomocą Facebooka i wyśle zaproszenie do 20 znajomych, otrzyma BON NA BAR! Wirtualny voucher o wartości 8 zł można wykorzystać przy barze w jednym z 18 klubów biorących udział w WOW! Wielkich Otrzęsinach Warszawy. Wystarczy wziąć telefon na imprezę, pokazać komunikat hostessie Otodojazd.pl i odebrać prawdziwy bon. Zapraszaj znajomych, niech i oni skorzystają z darmowych bonów do wykorzystania w barach!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Warszawy
9 października (środa)

1 BILET | 18 KLUBÓW | 15 000 STUDENTÓW

Dołącz do wydarzenia: WOW! 2013 – 8. edycja Wielkich Otrzęsin Warszawy

Więcej info: http://www.wielkieotrzesiny.pl/warszawa

Facebook: http://www.facebook.com/wow.warszawa

Tego wpisu nie można komentować