WOW! – Wielkie Otrzęsiny 2011

 
Schowaj indeks do szuflady, a strój galowy do szafy i pędź na WOW!Wielkie Otrzęsiny! W tym roku WOW! To aż 5 miast:

  • Wrocław (05 X)
  • Poznań (05 X)
  • Warszawa (12 X)
  • Kraków (12 X)
  • Łódź (19 X)

 

Zaprasza patron medialny akcji – Sciaga.pl

 

 

WOW! w tym roku zawita także do Łodzi i Krakowa, miast, których nie mogło zabraknąć na eventowej mapie WOW!  Po raz pierwszy będą się tu wspólnie bawić tysiące żaków z różnych uczelni. Impreza ta to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego szanującego się studenta, to jak talizman, wróżący powodzenie w późniejszej sesji.  Z WOW! ‘PANDA 3’ już nigdy więcej nie będzie Ci grozić. Nie ryzykuj! WOW! to wyjątkowa okazja do spotkania wielu podobnych Tobie ludzi w tym samym miejscu i czasie, więc nie możesz jej zmarnować! Być może to właśnie na WOW! poznasz tę dobrą duszę, która później podzieli się notatkami?  W tym roku będziesz miał  do tego wiele okazji, bo kupując jeden bilet, masz automatyczny wjazd do ponad 20 najlepszych miejscówek na klubowej mapie Twojego miasta. A razem z Tobą 40 000 innych studentów w całej Polsce. Będzie się działo!

Jak co roku, tak i tym razem Agencja Joytown stanęła na wysokości zadania, aby zapewnić tysiącom bawiących się studentów najwyższy poziom imprezy oraz komfort i bezpieczeństwo zabawy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo WOW! zaspokaja gusta nawet tych najbardziej wybrednych – tylko tego jednego dnia możesz bawić się przy elektronicznych setach najlepszy dj’ów, skakać pod sceną na żywiołowych koncertach i relaksować się przy Latino, a wszystko za cenę jednego biletu! Mało?

WOW! To również szereg atrakcji i konkursów z wartościowymi nagrodami. Wędrówki pomiędzy klubami umilą liczne pokazy oraz niestandardowe imprezy. To trzeba przeżyć samemu!

WOW! to już sprawdzona marka i kultowe wydarzenie, o  którym legendy krążą jeszcze przez wiele miesięcy roku akademickiego. To nie tylko okazja do poznania nowych ludzi, ale także do spotkania starych znajomych, bo WOW! łączy wszystkich, bez względu na kierunek czy rok – studentki i studentów, ‘pierwszaków’ i magistrów, uniwerek i polibudę.  Ta impreza to wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, która pomaga naładować akumulatory na cały następny semestr. Nie może Cię tam zabraknąć!

Chcesz się przekonać, jak wygląda organizacja największej klubowej imprezy w historii Polski “od kuchni”? Wypełnij formularz i weź udział w Wolontariacie WOW! 2011.

Szczegóły na temat imprezy znajdziesz na oficjalnej stronie www.wielkieotrzesiny.pl i fanpage’ach:  wrocławskim, poznańskim, warszawskim, krakowskim, łódzkim  oraz ogólnopolskim.

Informacji nie zabraknie też na funpage’u Sciaga.pl – https://www.facebook.com/Sciagapl

WOW!Wielkie Otrzęsiny! 6 edycja – w tym roku to aż 5 miast:

  • Wrocław (05 X)
  • Poznań (05 X)
  • Warszawa (12 X)
  • Kraków (12 X)
  • Łódź (19 X)

Tego wpisu nie można komentować