WOW Wrocław 2013!

 

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia to największa impreza studencka tej jesieni. Jeden bilet zamieniony na specjalną opaskę stanie się kluczem do 21 partnerskich klubów w całym Wrocławiu! 

W przedsprzedaży pojawiły się już bilety na wielki klubowy maraton, który startuje w środę 2 października. Wejściówki można dostać na uczelniach i w akademikach oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim (m. in. bileterie EMPiK). Pełną listę punktów przedsprzedaży znajdziecie na stronie WOW!

Podczas 8. edycji WOW! będzie się działo – na uczestników czeka nie tylko niezapomniana impreza do białego rana, ale także koncerty na żywo, mnóstwo atrakcji i nagród do zgarnięcia! Na klubowej scenie pojawią się między innymi Footshaki, Teskko, DJ Kenneth oraz Salut! Sound System. Imprezowicze będą mogli wziąć udział w Silent Disco, Single Party, Karaoke, Imprezie na dachu, profesjonalnej sesji zdjęciowej czy zobaczyć widowiskowe pokazy tańca. W każdym klubie można liczyć na specjalne promocje barowe i niespodzianki konkursowe!

Już teraz można zgarnąć liczne nagrody od Organizatorów oraz darmowe wejściówki na imprezę. Na facebookowym profilu WOW! Wielkich Otrzęsin Wrocławia oraz profilu WOW! Wielkie Otrzęsiny wystartował konkursowy cykl – codziennie aż do wielkiego klubowego maratonu można zdobyć nie tylko bilety, ale także bony na lekcje tańca, wejściówki do Aquaparku, zaproszenia na laser tag do Kwatery Głównej czy zniżki na zimowe wyjazdy!

A to jeszcze nie wszystko! Dla imprezowiczów WOW! Otodojazd.pl, serwis wspólnych przejazdów, przygotował specjalną niespodziankę. Każdy, kto weźmie udział w konkursie Bon za apkę, lub pobierze aplikację mobilną na swojego smartphona, zaloguje się za pomocą Facebooka i wyśle zaproszenie do 20 znajomych, otrzyma BON NA BAR! Wirtualny voucher o wartości 8 zł można wykorzystać przy barze w jednym z kilkunastu klubów biorących udział w WOW! Wielkich Otrzęsinach Wrocławia. Wystarczy wziąć telefon na imprezę, pokazać komunikat hostessie Otodojazd.pl i odebrać prawdziwy bon. Zapraszaj znajomych, niech i oni skorzystają z darmowych bonów do wykorzystania w barach!

WOW! Wielkie Otrzęsiny Wrocławia
2 października (środa)

1 BILET | 21 KLUBÓW | 13 000 STUDENTÓW

Dołącz do wydarzenia: WOW! 2013 – 8. edycja Wielkich Otrzęsin Wrocławia

Więcej info: http://www.wielkieotrzesiny.pl/wroclaw

http://www.facebook.com/wow.wroclaw

Tego wpisu nie można komentować