WOW – Wielkie Otrzęsiny

WOW! Wielkie Otrzęsiny zatrzęsą w październiku
Wrocławiem, Poznaniem i Warszawą!

Już od 7 lat w jedną październikową noc studenci wybierają się na imprezowy maraton po klubowej mapie swojego miasta. Jeden bilet, wymieniany na specjalną opaskę, staje się kluczem do ponad dwudziestu partnerskich klubów, w których czeka mnóstwo atrakcji, konkursów i przede wszystkim niezapomniana impreza!

8. edycja WOW! Wielkich Otrzęsin przyciągnie do klubowego centrum miasta kilkanaście tysięcy studentów już w środę 2 października (Wrocław i Poznań) oraz 9 października (Warszawa). Ta największa cykliczna impreza klubowa w Polsce to idealna okazja na rozpoczęcie akademickiego roku z rozmachem, bez względu na uczelnię czy kierunek. A podczas WOW! spotkać można zarówno uczelnianych weteranów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają studenckie życie.

Klubowy maraton WOW! to energiczne DJ-sety z wyszukanymi brzmieniami, pokazy taneczne, sesje fotograficzne, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji, które napędzają wybuchową atmosferę do białego rana. To także mnóstwo nowych znajomości, które być może zaowocują potrzebnymi notatkami czy kolejnymi niezapomnianymi imprezami w trakcie studiów.

Podczas WOW! Wielkich Otrzęsin każdy imprezowicz znajdzie coś dla siebie – od mocno elektronicznych dźwięków, przez hiphopowe bity, aż po zupełnie alternatywne rytmy. Wystarczy jedna opaska, by nie martwić się o wstęp do najlepszych klubowych miejsc i zaliczyć je w jedną noc!

WOW! to 1 bilet, ponad 60 klubów i 40 tysięcy studentów!

WOW! Wielkie Otrzęsiny:

Wrocław: 2 października 2013 (środa)

Poznań: 2 października 2013 (środa)

Warszawa: 9 października 2013 (środa)

Bilety w przedsprzedaży będzie można nabyć już niebawem na uczelniach, w akademikach oraz w punktach sprzedaży sieci Eventim (m.in. bileterie EMPiK, MediaMarkt i Saturn).

Więcej informacji na temat 8. edycji WOW!, kluby, atrakcje i artyści już wkrótce na oficjalnych stronach:

www.wielkieotrzesiny.pl

www.fb.com/wielkieotrzesiny

oraz fanpage’ach miast:

www.fb.com/wow.wroclaw

www.fb.com/wow.poznan

www.fb.com/wow.warszawa

Tego wpisu nie można komentować