FreeM operatorem dla młodych i społecznościowych.

Kochani! Od wczoraj możecie przeglądać ściąga.pl w swoim telefonie za darmo. Wystarczy, że skorzystacie z oferty nowego operatora telefonii komórkowej na kartę freem.pl Dostaniecie kartę SIM z atrakcyjną taryfą na rozmowy i SMSy, nielimitowany, darmowy dostęp do FB, Wikipedii  i wiele, wiele więcej… :)

Co dostaniecie?

Dostaniecie kartę SIM z atrakcyjną taryfą na rozmowy i SMSy oraz nielimitowany, darmowy dostęp do Facebooka, Wikipedii, FB czatu, Gadu-gadu i innych serwisów internetowych, a dodatkowo będziecie dostawać informacje o specjalnych ofertach pozwalających zaoszczędzić kasę! To nie ściema, to FreeM! :) Wszystko to w zamian za oglądanie reklam.

Nowy operator MVNO chce uderzyć w mobilne społeczeństwo. Na początek oferuje darmowy dostęp do serwisów społecznościowych za oglądanie reklam. Jeśli zwrócić uwagę na cennik podstawowych usług, to: 28 gr za minutę rozmowy i 14 gr za SMS. Głównym polem działania mają być serwisy i komunikatory. Abonenci będą mogli bezpłatnie korzystać z serwisów takich, jak: Facebook, Foursquare, Twitter, Wikipedia, komunikatorów Gadu-Gadu, FB-czat, Windows Live Messenger i Google Talk (za pośrednictwem platformy i aplikacji Nimbuzz). Usługa będzie dostępna na dowolnych telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową i możliwość transferu danych.

Bezpłatny dostęp jest oferowany w rozumieniu braku rozliczeń. Aby „bezpłatnie” korzystać z dóbr technologii internetowych, abonent będzie oglądał reklamy. Jedna sesja to równowartość 0,5 MB, czyli ok. 30 odsłon mobilnego Facebooka. Transfer danych za reklamy stosowany jest tylko do wybranych serwisów społecznościowych.

Oferta FreeM skierowana jest do młodzieży w wieku 15 – 25 lat, dla której najczęstszą formą komunikacji są komunikatory i serwisy społecznościowe. Użytkownikami nowej usługi mogą zostać osoby posiadające konto na portalu Facebook, które dołączą do grona znajomych FreeM. Limitowane, darmowe karty SIM, w początkowym okresie oferowane będą ekskluzywnie dla fanów w Warszawie, w formule szeroko zakrojonych testów. Karty będzie można odebrać za pośrednictwem paczkomatów – www.paczkomaty.pl, w kinie Atlantic oraz przez kuriera InPost.

Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywać się będzie za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Wirtualna telefonia FreeM bazuje na infrastrukturze firmy Polkomtel, operatora sieci Plus i jest dostępna na całym obszarze Polski. Sieć udostępni limitowane, darmowe karty SIM. Karty można odebrać za pośrednictwem Paczkomatów, w kinie Atlantic, centrum handlowym Blue City oraz przez kuriera InPost.

FreeM to pierwsza i jedyna taka oferta w Polsce. Po prostu i bez gwiazdek *  :-)

Więcej informacji znajdziecie na FB: www.facebook.com/FreeMpl i stronie: www.freem.pl

Tego wpisu nie można komentować