Impreza MAXI Klasa

 

070404 impreza_logos.jpg

  

Impreza MAXI Klasa to interaktywny konkurs dla uczniów, angażujący szkolną społeczność. Cztery szkoły, ktore do końca maja nadeślą największą ilość zgłoszeń, dostaną niepowtarzalna szansę wygrania imprezy, na której wystąpi  Dorota „Doda” Rabczewska! Dodatkowo, będzie można wygrac roczny zapas słodyczy MAXI King.

Aby wygrać tę megawypasioną nagrodę, trzeba zgłosić szkołę do programu, wypełniając formularz, kory znajduje sie na stronie www.mtv.pl/klasa. Cztery szkoły, z których nadejdzie najwięcej zgłoszeń przejdą do półfinału, w krórym zawalczą ze sobą w  turnieju wiedzy o MTV i muzyce. Zwycięzca weźmie wszystko…

Relacja z Imprezy MAXI Klasa pojawi się w specjalnym odcinku Klasy MTV w czerwcu.

Od debiutu na MTV Polska w marcu 2006 Klasa MTV cieszy się duża popularnością. Widzowie biorą aktywny udział w tworzeniu tego programu –  zgłaszają swoje szkoły do programu i zapraszają Klasę w odwiedziny. Ekipa wraz z prezenterami – Kasią Burzyńską i Wojtkiem Łozowskim, odwiedza wybrane szkoły i dokonuje przeglądu pod kątem wszelakim…  od zasad/braku zasad ubierania się w danej szkole, poprzez szkolny sklepik, klasowe piękności, najważniejsze i najfajniejsze wydarzenia aż po kadrę – nauczycieli czy Woźną… Widzowie pisząc na [email protected] zapraszają ekipę do swojej szkoły i mają szansę zobaczyć siebie i ziomków ze szkolnego podwórka w „Klasie MTV”. W programie pokażemy bowiem szkołę, a w szczególności jej uczniów. Szkoły, które odwiedza Klasa biorą udział w rankingu –  wynik ogłaszamy  raz na kwartał. Szkoła, uznana przez  Klasę MTV za najbardziej przyjazną uczniom, z najlepszym klimatem, w stylu MTV – otrzymuje nietypową nagrodę.Całość utrzymana w stylu MTV – czyli dużo energii i nietuzinkowego humoru.

Klasę MTV mozecie oglądac w MTV w kazdy wtorek, środę i czwartek o 15:30.

Tego wpisu nie można komentować