Wakacje za jeden uśmiech

Czerwiec, sesja… – już niedługo po kilku stresujących tygodniach pozostanie tylko wspomnienie. Rozpoczną się studenckie wakacje – trzy miesiące nic nie robienia…nic?

logo.jpg

Jak spędzisz te wakacje?

Dla studenta możliwości jest wiele: spływy, wędrówki, wycieczki, praca. Każdy ma swój pomysł na zagospodarowanie upragnionego wakacyjnego czasu. Zwykle jednak studencka pusta kieszeń nie pozwala na wykorzystanie całych trzech miesięcy. Warto już teraz się zastanowić co zrobić by te wakacje były wyjątkowe.

Chcesz zrobić coś wyjątkowego?

Nic prostszego! Program „Wolontariat studencki” daje Ci szansę wyruszenia w Polskę, poznania ciekawych ludzi, rozwijania Twoich zainteresowań.

Czytasz „wolontariat” i myślisz, że to czasochłonne i trudne? Wcale nie! Wystarczy, że masz jakąś pasję, coś w czym czujesz się mocny. Taniec, języki, sport, matematyka – każda Twoja umiejętność może sprawić, że te wakacje będą wyjątkowe dla Ciebie, ale także staną się niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i młodzieży z miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców.

Zbierz kilku znajomych i w oparciu o Wasze zainteresowania przygotujcie projekt zajęć dla dzieci i ruszajcie! Kilka godzin pracy z dziećmi przyniesie Wam ogromną satysfakcję i radość, reszta dnia i wieczór to czas dla Was – sami decydujecie jak go wykorzystacie. Mazury, góry, morze – w każdym regionie Polski są szkoły, które chętnie przyjmą wolontariuszy.

Podziel się radością!

Pamiętasz jak cieszyłeś się z końca roku szkolnego i nadchodzących wakacji? Dzieciaki teraz też tak reagują. Po kilku dniach jednak okazuje się, że brakuje im pomysłów na spędzenie tego czasu. Koledzy wyjechali, rodzice pracują, zaczyna być nudno.

Twoja energia, wiedza, umiejętności i przede wszystkim chęci mogą sprawić, że wakacyjna nuda zamieni się w aktywne i twórcze, niezapomniane przeżycie. Podziel się swoim doświadczeniem i optymizmem. „Wolontariat studencki” nic Cię nie kosztuje. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów, radość z wyjątkowych wakacji też jest zapewniona…

Dowiedz się więcej!
Wejdź na stronę
www.wolontariatstudencki.pl
Przyłącz się!

Tego wpisu nie można komentować